fbpx

Pomôžeme Vám dosiahnuť Vaše ciele! Staň sa lídrom u nás

Ak veríš vo svoj potenciál a máš túžbu po osobnom raste a vývoji, ako aj vášeň pomáhať ostatným dosiahnuť ich ciele, potom si na správnej ceste, aby si sa stal lídrom v našom tíme. Naša spoločnosť ponúka príležitosť rásť nielen ako profesionál, ale aj ako jedinec, pričom poskytuje podporu, tréning a inšpiráciu, ktoré potrebuješ na dosiahnutie svojho plného potenciálu. Pridaj sa k nám a spolu budujme úspešnú budúcnosť!”

Naša spoločnosť je jednotkou na Slovenskom trhu v oblasti sporenia do zlata a hľadáme ľudí ako ste vy – ambicióznych jednotlivcov so silným obchodným duchom a vášňou pre investovanie.

Aké sú naše ponuky? Kariérne možnosti sú neobmedzené! Nech už je vaším cieľom rásť ako individuálny predajca, viesť tím alebo dosiahnuť finančnú nezávislosť a pasívny príjem, máme pre vás príležitosti, ktoré presne zapadajú do vášho sna o úspechu.

Či už ste skúsený obchodník, finančný maklér, poistný alebo investičný poradca, či ste len začínajúci a plný vášne pre oblasť financií a investícií, naša pozícia je pre Vás ideálna. Váš obchodný talent, spolu s našou podporou a tréningom, môže otvoriť dvere k úžasnej kariére a príležitostiám na finančný rast.

Nezmeškajte šancu na rozvoj vo vašej kariére a rozšírenie portfólia svojich služieb. Pridajte sa k nám a spoločne budujme úspešnú budúcnosť v oblasti fyzického zlata!

Obchodný reprezentant

Chcete sa stať súčasťou nášho rastúceho tímu? Pozícia obchodného reprezentanta je východiskovým bodom v našej spoločnosti. Budete mať možnosť dať klientom istoty, ktoré dnes potrebuje pre finančné zdravie seba a svojej rodiny. Staňte sa súčasťou nášho tímu a profitujte spolu s klientmi z expanzívneho trhu fyzického zlata.

Obchodný reprezentant

Pridajte sa k nám
Mám záujem

Manažér tímu

Manažér tímu v našej spoločnosti vedie a má na starosti koordináciu tímu, motivovanie členov tímu k dosahovaniu cieľov, poskytovanie tréningu a podpory, plánovanie a organizovanie pracovných aktivít. Manažér tímu je kľúčovou postavou v dosahovaní úspechu a efektívnom fungovaní našej spoločnosti.

Manažér tímu

Staňte sa súčasťou nášho tímu
Mám záujem

Líder spoločnosti

Líder tímu zabezpečuje vedenie, inšpiráciu a podporu členom tímu s cieľom dosiahnuť spoločné ciele. Líder tímu je zodpovedný za vychovávanie a motiváciu nových lídrov a rozvoj členov tímu, vytváranie a implementáciu obchodných stratégií, riadenie pracovných procesov a komunikáciu s vedením spoločnosti.

Líder spoločnosti

Staňte sa súčasťou nášho tímu
Mám záujem

S jedinčenými produktmi od EPO Invest ponúkame svojim spolupracovníkom aj možnosť kariérneho rastu. Taktiež podporu v podobe vzdelávania, koučingu a získavania obchodných znalostí a zručností. Učíme ich, ako si vybudovať svoje vlastné podnikanie, alebo vedľajší príjem popri práci.

Ak by ste to všetko chceli mať aj vy, neváhajte nás kontaktovať a pridajte sa k nám.