Popis

Globálny finančný systém je v ťažkostiach, štáty a banky čelia obrovským výzvam.
Na záchranu ekonomík v kríze sa využíva nadmerné tlačenie peňazí, čo spôsobuje prepad hodnôt všetkých aktív, čím sa zároveň vyvolala obrovská inflácia. Kríza má pozitívny investičný vplyv iba na fyzické ZLATO!
Dostanete aj odpoveď na otázku: “Ako sa dostať k fyzickému zlatu ľahkým spôsobom bez toho, aby ste potrebovali veľa peňazí?”
Na prezentácii sa dozviete, prečo je výhodné spolupracovať s našou spoločnosťou, ktorá obchoduje so zlatom, vďaka čomu máte šancu dostať sa k zlatu ešte ľahšie.

  • 8:30 AM — 4:30 PM
    Room A
    The teams focused their efforts on a few of the highest-value S&OP levers in order to review the current planning process, identify gaps in the planning infrastructure and analytically understand demand and supply variability.
  • 10:30 AM — 12:30 PM
    Room A
    Using a mean absolute percentage analysis (MAPE), the teams defined appropriate levels for raw materials and finished products by mapping actual versus forecasted sales on the most important SKUs.
SHARE[addtoany]
2020-3-272020-3-27Europe/Bratislava Zlatý seminár EPO INVEST Network, Hotel Lesná, Stará Lesná Popis Globálny finančný systém je v ťažkostiach, štáty a banky čelia obrovským výzvam.Na záchranu ekonomík v kríze sa využíva nadmerné tlačenie peňazí, čo spôsobuje prepad hodnôt všetkých aktív, čím sa Telos Club, Parthenon Conference Room, 13701 Dallas Parkway, Dallas, TX, U.S.
save event to calendar
past event
0

register

* Fields are required
You already has been joined the event.